Головна / Кафедра Обліку та Аудиту, Новини факультету / Реєстрація на програму СІМА «Диплом з Управлінського обліку»

Реєстрація на програму СІМА «Диплом з Управлінського обліку»

30 жовтня 2018 р. для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» к.е.н., асистентом кафедри обліку та аудиту Склярук І. П.  проведено семінар з питань реєстрації на програму СІМА «Диплом з Управлінського обліку».

Навчальні програми підготовки бакалаврського та магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Облік і оподаткування» акредитовані  СІМА  (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія). Випускники спеціальності звільняються від здачі 3 іспитів першого рівня і можуть розпочати професійну кваліфікацію СІМА з кейс – стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня (бакалавра або магістра).

У ході семінару к.е.н., ас. Склярук І. П. ознайомила студентів з умовами участі, реєстрації студентів акредитованих спеціальностей на програму СІМА «Диплом з Управлінського обліку», особливостями навчання та унікальною можливістю разом з дипломом ОС «Бакалавр» або ОС «Магістр» отримати Міжнародний сертифікат СІМА (Chartered Institute of Management Accountants), обговорено та надано корисні ресурси для підготовки до складання іспиту.