Головна / Новини факультету / Школа Соціального підприємця IBS на економічному факультеті.

Школа Соціального підприємця IBS на економічному факультеті.

На економічному факультеті за ініціативи кафедри підприємництва з 05 по 14 листопада 2018 року відбувається вже п’ятий візит засновника і генерального директора Школи соціального підприємця IBS, доктора Яна-Урбана Сандала (Норвегія). Кафедра підприємництва з 2014 року активно співпрацює з Інститутом Доктора Яна-Урбана Сандала.

Ян-Урбан Сандал прочитає 2 курси лекцій: з соціального підприємництва (SE-03-А) та управління сервісом (SV-03-А) для студентів 2-го, 3-го курсів ОР бакалавр ОП «Підприємництво та біржова діяльність» і для студентів магістратури 1-го, 2-го років навчання ОП «Прикладна економіка». Після завершення курсів студенти отримають сертифікати та дипломи Школи соціального підприємця IBS.

Доктор Ян-Урбан Сандал є президентом Інституту його імені, де він проводить незалежні та міжнародні наукові дослідження, викладає курси, засновані на інноваційній педагогіці.

Ян-Урбан Сандал є науковим радником Королівського Норвезького Міністерства торгівлі та промисловості, а також керівник Північної ради з питань соціального підприємництва.

15 – 16 листопада 2018 року на економічному факультеті відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Мале та середнє підприємництво: проблеми і перспективи розвитку в Україні», в межах якої відбудеться 61 Саміт з Соціального підприємництва (англійською мовою), на якому кращим випускникам Школи будуть вручені відзнаки Інституту Доктора Яна-Урбана Сандала.