Головна / Кафедра Фінансів / Засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів

Засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів

30 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання наукового гуртка студентів кафедри фінансів «Фінансова безпека України в умовах глобалізації».

В його роботі взяли участь студенти 1 та 2 курсу магістратури ОП «Менеджмент державних фінансів», «Корпоративні фінанси» та студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит», а також викладачі кафедри  – професор Чеберяко О.В., доценти Носова Є.А. та Яфінович О.Б.

Перед учасниками наукового гуртка з доповіддю «Деофшорізація в системі забезпечення фінансової безпеки України» виступив керівник наукового гуртка студентів, доктор економічних наук, професор Варналій Захарій Степанович. В доповіді було розглянуто економічну сутність інституціональних загроз фінансовій безпеці України, особливу увагу приділено непродуктивному відпливу капіталу, зокрема, офшорізації економіки. Всебічно розкрито сутність та політику деофшорізації в контексті забезпечення фінансової безпеки України.

На засідання наукового гуртка з науковим повідомленням «Офшорні зони як виклик та загроза фінансовій безпеці України» виступила студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Мендрик Діана.

На завершальному етапі зустрічі відбулася жвава дискусія щодо проблем деофшорізації як детермінанти забезпечення фінансової безпеки України на сучасному етапі. В дискусії взяли участь викладачі кафедри фінансів та студенти, зокрема, студент 2 курсу магістратури ОП  «Корпоративні фінанси» Мехед Андрій.