Головна / Новини факультету / День кар’єри «Economics»

День кар’єри «Economics»

23 жовтня 2018 року Сектором працевлаштування студентів та аспірантів Університету на базі економічного факультету за участі Студентського парламенту та Профбюро економічного факультету був проведений  День кар’єри «Economics».

Студенти мали змогу поспілкуватися з представниками провідних всеукраїнських та міжнародних компанії, зокрема ProCreditBank, PrivatBank, RaiffeisenBankAval, «1+1 медіа», #цеми, Ощадбанк, BritishAmericanTobacco, FractalAnalytics, CitibankUkraine, Procter&GambleUkraine, PwC, KPMG, PhilipMorrisUkraine, Deloitte, Mazar, MARS, Genesis, EY, BakerTillyUkraine тощо.

Працедавці пропонували актуальні вакансії, можливості для навчання, стажування й працевлаштування студентів та випускників. Окрім одержання цінної професійної інформації, кожен міг перевірити власні знання під час розв’язання коротких завдань та отримати за це цінні подарунки від компаній.

Відповіді на запитання “Як розпочати кар’єру у сфері DataScience?” були дані на зустрічі із представниками компанії “FractalAnalytics”, яка проходила англійською мовою, що дало змогу не лише отримати корисну інформацію, але й по практикувати свої комунікативні навички. Особливої уваги заслуговує тематичний воркшоп від генерального роботодавця ProCreditBank.

Цікавою частиною ярмарки вакансій став економічний квест, який підготували власне самі компанії. Переможцем серед студентів першої зміни стала команда «NBL» у складі Гука Дмитра, Козуб Марини, Резніченко Дар’ї, а другої – команда «Тореодор» у складі Ілічова Антона, Мельник Дарії та Петрачкової Анастасії.

Масштабний захід для активного студентства був організований за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи  Бугрова В.А. і декана економічного факультету Ігнатюк А.І.

У цілому, «Economics»став чудовою можливістю знайти собі роботу за фахом у надійній компанії, підібрати програму практики або стажування, дізнатися про особливості діяльності в міжнародних компаніях на воркшопах та лекціях, перевірити, як добре ти орієнтуєшся в реальних економічних задачах на квесті, отримати подарунки та просто гарно провести вільний час.