Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Деканом економічного факультету обрано Ігнатюк А.І.

Деканом економічного факультету обрано Ігнатюк А.І.

Відповідно до наказу Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 7 вересня 2018 р. було призначено вибори кандидатури на посаду декана економічного факультету.

З 8 вересня по 8 жовтня відбувалося висунення кандидатур на посаду декана економічного факультету від кафедр, структурних підрозділів факультету, студентського парламенту разом із студентським профкомом факультету. Надійшли пропозиції щодо висунення трьох кандидатур на посаду декана – д-ра.екон.наук, професора Ігнатюк А.І., д-ра екон.наук, професора Жилінської О.І. та д-ра екон.наук, професора Черняка О.І.

На виконання вимог Закону України “Про вищу освіту” та Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Конференцією трудового колективу факультету в результаті таємного голосування висунуто одну кандидатуру для обрання на посаду декана економічного факультету – проф. Ігнатюк А.І.

16 жовтня 2018 р. за участі першого проректора Університету, д-ра фіз.-мат. наук, професора Закусила Олега Калениковича відбулося засідання вченої ради факультету, на якому деканом економічного факультету одноголосно обрано д-ра екон.наук, професора Ігнатюк Анжелу Іванівну.

Колектив економічного факультету та Університету щиро вітає Анжелу Іванівну з обранням на посаду декана, бажає їй здоров’я, успіхів, творчої наснаги та життєвих сил для досягнення поставлених цілей та зростання факультету!