Головна / Кафедра Підприємництва / Участь кафедри підприємництва у ІІ воркшопі «Виклики наукової та технологічної еволюції систем експортного контролю» для країн ГУАМ, проведенного в Грузії (м. Тбілісі)

Участь кафедри підприємництва у ІІ воркшопі «Виклики наукової та технологічної еволюції систем експортного контролю» для країн ГУАМ, проведенного в Грузії (м. Тбілісі)

З 14 по 17 жовтня 2018 року завідувач кафедри підприємництва економічного факультету, д.е.н., проф. Мазур Ірина Іванівна та доцент кафедри підприємництва, к.е.н. Гура Вікторія Леонідівна брали участь ІІ воркшопі «Виклики наукової та технологічної еволюції систем експортного контролю», який проходив в м. Тбілісі (Грузія).

Захід було організовано Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) за підтримки Європейського Союзу, який представляє Європейська комісія. Були обговорені наступні теми: освітні програми для посилення ефективності систем експортного контролю товарів подвійного використання в країнах ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова); системи експортного контролю в Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні.

Результатом воркшопу є: запрошення на ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію кафедри підприємництва «Мале та середнє підприємництво: проблеми і перспективи розвитку в Україні» міжнародного експерта з питань РХБЯ (радіологічна, хімічна, біологічна, ядерна) безпеки, яка проходитиме 15-16 листопада 2018 року на економічному факультеті та план щодо організації Школи експортного контролю для студентів Університету весною 2019 року.