Головна / Кафедра Фінансів / Участь викладачів кафедри фінансів у Міжнародній Шумпетерівській конференції

Участь викладачів кафедри фінансів у Міжнародній Шумпетерівській конференції

3 – 4 жовтня 2018 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася IV Міжнародна Шумпетерівська конференції «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє».

Мета конференції – представлення та обговорення результатів дослідження наукових здобутків Йозефа Шумпетера, особливостей формування та еволюційний характер теоретичної спадщини вченого, аналіз ринкових трансформацій, чинників зміцнення економічної безпеки країни, конкурентних переваг тощо. Учасниками конференції були майже 100 науковців, представників бізнесу та місцевого самоврядування України, Австрії, Польщі, Румунії та Норвегії.

В роботі конференції взяв участь та виступив в якості спікера на першій панелі «Теоретична спадщина Йозефа Шумпетера: особливості формування та еволюційний характер» доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Варналій Захарій Степанович з доповіддю «Шумпетерівська концепція податкової держави та податкова міжнародна конкуренція».

Професор Варналій З.С. також був модератором третьої панелі конференції «Механізми та перспективи модернізації національної економіки».