Головна / Новини факультету / Арт-фестиваль «Я першокурсник»

Арт-фестиваль «Я першокурсник»

27 вересня 2018 року в актовій залі економічного факультету відбувся традиційний арт-фестиваль «Я першокурсник».

Неймовірно тепла дружня атмосфера, запальні танці, витончений вальс, гра на музичних інструментах та пісні, що об’єднують не лише групи, а всю економічну родину… Саме на такій хвилі приємних емоцій пройшов концерт.

Першокурсники запалили залу економічного своїми яскравими та оригінальними номерами. І коли спочатку здавалося, що часу зовсім обмаль, фестиваль став чудовою можливістю ближче познайомитися зі своїми одногрупниками поза аудиторіями. Репетиції тривали 24 години на добу. На перервах, після занять коридори та хол факультету заповнювали студенти, які співали, танцювали, грали на музичних інструментах.

Розпочався концерт з виконання Гімну економічного факультету, який дружньо співали всі присутні. За традицією ведучими були студенти першого курсу Кашпієнко Яна, Степанов Олексій (ОП «Міжнародна економіка»), Чернявська Анастасія (ОП «Маркетинг»), Несін Олексій (ОП «Економіка та економічна політика»).

Кожен виступ був неймовірним поєднанням сили, дружби, таланту, бажанням стати однією сім’єю. КВК від студентів освітньої програми «Торгівля, логістика і екологічне підприємництво» й бюро спеціальностей від «Міжнародної економіки», перетворення сцени на знімальний майданчик, театр тіней від «Економічної кібернетики» та справжнє шоу ліхтариків від «Маркетингу», звуки скрипки та ніжний вальс від «Економічної аналітики та статистики», концепція єдності від ОП «Фінанси і кредит»… Студенти кожної академічної групи були надзвичайно креативними, яскраво представили свої освітні програми на сцені економічного факультету в повному складі. Усі ці номери стали маленькими фрагментами фільму життя економічного факультету.

Найкращими виявилися виступи студентів ОП «Фінанси і кредит» (1, 2 група) (1 місце), ОП «Економічна кібернетика» (1 група) (2 місце), ОП «Маркетинг» (1, 2 група) (3 місце). Група ОП «Економічна аналітика та статистика» була нагороджена спеціальним призом від Профкому Університету – квитками в Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського.

Організатором свята виступив Студентський парламент економічного факультету за підтримки в.о. декана економічного факультету, професора Ігнатюк Анжели Іванівни.

Відповідальність у виборі переможця на себе взяли:

– в.о. декана економічного факультету, доктор економічних наук, професор Ігнатюк Анжела Іванівна;

– відповідальна за виховну та позаудиторну роботу, кандидат фізико-математичних наук, доцент Анісімова Людмила Анатоліївна;

– директор молодіжного центу культурно-естетичного виховання Університету Максименко Надія Євгенівна;

– заступник голови Первинної профспілкової організації Університету по роботі зі студентами Щербина Вікторія Сергіївна;

– голова Студентського парламенту економічного факультету Ільїчов Антон.

Окрему подяку висловлюємо всім, хто доклав зусиль для того, щоб зробити цей день незабутнім: команді Студентського парламенту економічного факультету, студкураторам академічних груп, режисерам номерів, фотографам та звукооператорам.