Головна / Кафедра Фінансів / Викладачі факультету взяли участь у Міжнародній конференції

Викладачі факультету взяли участь у Міжнародній конференції

27-28 вересня 2018 року викладачі кафедри фінансів Економічного факультету у складі – завідувача кафедри фінансів, проф. Лютого І.О., доц. Любкіної О.В. та доц. Кнір М.О. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Знання для розбудови суспільства та бізнесу. Співробітництво Норвегія-Україна», яка була присвячена 15-річчю реалізації проекту “Україна-Норвегія”.

У заході взяли участь Посол Королівства Норвегії в Україні Ole T. Horpestad, науковці та викладачі Вищих навчальних закладів Норвегії та України, представники Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України.

В рамках конференції обговорювалися результати, досягнення та нові перспективи у спільних норвезько-українських проектах, актуальні питання розвитку наукової, соціальної та ділової сфер України.

У роботі конференції в якості доповідача взяв участь завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Лютий І.О., який акцентував увагу на тривалій співпраці між КНУ імені Тараса Шевченка (кафедрою фінансів) та Норд Університетом, результатом якої став спільний проект «Норвезько-українське співробітництво в галузі економіки публічного сектору: фінанси, бюджетування і бухгалтерський облік (Norwegian-Ukrainian cooperation in Public Sector Economy: Finance, Budgeting and Accounting NUPSEE), в рамках якого успішно реалізується програма подвійного диплому за спеціалізацією “Фінанси публічного сектору”.