Головна / Кафедра Підприємництва, Новини факультету / Участь викладачів і студентів кафедри підприємництва в засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України.

Участь викладачів і студентів кафедри підприємництва в засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України.

26 вересня 2018 р. завідувач кафедри підприємництва, д.е.н., проф.  Мазур І.І. провела заняття з дисципліни «Основи підприємницької діяльності» для студентів 2-го курсу ОР бакалавр ОП «Підприємництво та біржова діяльність», а к.е.н., доц. Гура В.Л. з дисципліни «Innovative entrepreneurship» для студентів магістратури 1-го року навчання ОП «Прикладна економіка» в Торгово-промисловій палаті України, де проходило засідання «Податкові перевірки суб’єктів малого і середнього бізнесу: підготовка, проходження, оскарження». Даний захід був організований за сприяння Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців.

Тематика засідання за своїм направленням відповідала навчальним програмам вище зазначених дисциплін, тому участь у ньому посилить їх практичну складову та забезпечить підвищення якості підготовки студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».