Головна / Новини факультету / 10 років плідній співпраці економічного факультету з компанією SAP

10 років плідній співпраці економічного факультету з компанією SAP

У вересні 2018 року виповнюється 10 років плідній співпраці економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з компанією SAP. Упродовж цього часу 34 викладачі пройшли навчання з програмних рішень SAP, 10 з них здобули міжнародний сертифікат. Факультет демонструє неперервну продуктивність з позитивним ефектом для еко-середовища SAP в Україні. Щороку на ринок виходить 15-25 кваліфікованих користувачів-консультантів SAP.

Ще одним кроком на шляху співпраці між факультетом і компанією SAP стало те, що у травні-червні 2018 року підвищили свою кваліфікацію 12 викладачів економічного факультету з кафедри економічної кібернетики (д.е.н., доц. Чорноус Г.О., к.е.н., ас. Рибальченко С.А.), кафедри екологічного менеджменту та підприємництва (к.е.н., доценти Гацька Л.П, Сагайдак Ю.А., Харченко Т.Б., к.е.н, ас. Мурована Т.О.), кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності (к.е.н., доц. Приймак В.М., к.е.н., ас. Тимченко І.П.) та кафедри обліку та аудиту (к.е.н., доц. Мисака Г.В., к.е.н, асистенти Дерун І.А., Михальська О.Л., Склярук І.П.).

В рамках міжнародної програми «Університетський Альянс SAP» вони пройшли навчання з програмного рішення для управління малим та середнім бізнесом SAP Business One, що об’єднує кращі світові практики щодо контролю над кожним аспектом діяльності підприємства. Рішення нині активно впроваджується в Україні, виступаючи як потужний конкурент системи «1С: Підприємство», тому використання його при викладанні навчальних курсів є дуже актуальним.