Головна / Кафедра Фінансів / Участь викладачів кафедри фінансів у роботі круглого столу з проблем регулювання обов’язкового страхування

Участь викладачів кафедри фінансів у роботі круглого столу з проблем регулювання обов’язкового страхування

6  вересня 2018 року викладачі кафедри фінансів, а саме – професори кафедри Варналій З.С. та Чеберяко О.В., взяли участь у роботі круглого столу, який був присвячений аналізу регулювання обов’язкового страхування в Україні.

Під час заходу, організованого Платформою ефективного регулювання (BRDO),  було обговорено низку питань, а саме:

  •   Чи є компоненти нової моделі обов’язкового страхування чіткими і виключними?
  •   Чи є критерії застосування обов’язкового страхування чіткими і виключними?
  •   Яким чином держава має імплементувати загальні вимоги до здійснення обов’язкового страхування?
  •   Шляхи впровадження нової моделі обов’язкового страхування.

На засіданні круглого столу було презентовано Зелену книгу «Аналіз регулювання сфери обов’язкового страхування»: нова модель обов’язкового страхування».

Учасниками круглого столу стали представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національного банку України, Ліги страхових організацій України, Української федерації убезпечення, Моторного (транспортного) страхового бюро України та інші.

В дискусії круглого столу безпосередню взяв участь д.е.н., професор Варналій З.С., який акцентував увагу на проблемі інституційно-правового, інституційно-організаційного та кадрового забезпечення проблем регулювання обов’язкового страхування в Україні. В цьому контексті він наголосив також на необхідності залучення до таких заходів не лише самих страховиків, представників страхових компаній та регуляторів, а й самих страхувальників, а також представників освіти і науки, особливо щодо підготовки кадрів для цієї сфери.