Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Участь представника факультету у міжнародному проекті

Участь представника факультету у міжнародному проекті

В серпні 2018 року в рамках реалізації спільного норвезько-українського проекту «Internal Control and the COSO framework: Application to the university sector» («Внутрішній контроль та структура COSO: застосування до сектору університетів») доцент кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Кнір Марія Олександрівна спільно з представниками Норд університету (Норвегія), Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Тернопільського національного економічного університету розробили програму та здійснили запис відео-лекцій для дистанційного курсу.  Запис проводився в професійній студії  Університету Норд на сучасному обладнанні та за участі висококваліфікованих спеціалістів звуко- та відеозапису.

Метою проекту є сприяння модернізації українських університетів та підвищення їх прозорості. Команда проекту включає в себе вищі навчальні заклади з Норвегії та України, міжнародно-визнаних дослідників та викладачів та ґрунтується на принципах актуальності та спільних інтересів, компетенції в області проекту, комплементарних навичках та можливості вносити корисний вклад в розвиток обох країн.

Під час реалізації проекту буде розроблено  концепцію внутрішнього контролю та структуру COSO і будуть запропоновані адаптовані версії для кожного університету. Результатом проекту, який реалізується з січня 2018 року по листопад 2019 року,  буде он-лайн курс в галузі внутрішнього контролю, з використанням системи COSO, в тому числі заключний документ з рекомендаціями щодо внутрішнього контролю в університетах-учасниках проекту.