Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Бізнес-практика студентів у Норвегії

Бізнес-практика студентів у Норвегії

В рамках співпраці кафедри фінансів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та у Nord Universitet (м. Будо, Норвегія) в рамках гранту CPEA-2015/10005 «Норвезько-українське співробітництво в галузі економічної освіти державного сектору: бухгалтерський облік, бюджетування і фінанси» (Norwegian-Ukrainian cooperation in Public Sector Economy Education: Accounting, Budgeting and Finance, NUPSEE) 6 – 10 серпня 2018 відбулася уже традиційна бізнес практика для студентів та викладачів економічного факультету.

10 студентів кафедри фінансів та інших спеціальностей Університету разом з доцентом кафедри фінансів Делас В.А. та доцентом кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Анісімовою Л.А. мали можливість поспілкуватися з представниками норвезьких підприємств, зокрема представниками компаній, що входять до Glomfjord Industripark, та підприємства з сортування відходів IRIS Salten,

Також практиканти мали зустріч з представниками  Nordland County Council та обговорили досвід децентралізації місцевих фінансів та адміністративно-територіальної реформи, який є актуальним як для Норвегії так і для України.

Отриманий досвід та знання практиканти продемонстрували у вигляді презентацій по кожному з відвіданих підприємств. Також в межах практики студенти  відвідали музей авіації у м. Будо Norsk LuŌfartsmuseum та розробили і надали рекомендації щодо оцінки ефективності роботи музею.

Крім безпосередньо навчання в ході практики студенти та викладачі мали можливість милуватися неймовірною природою місцевості, що знаходиться за полярним колом, піднявшись на гору Kaiservarden (366 м. над рівнем моря) та  льодовик SvarƟsen (другий за величиною у Норвегії), спостерігати «білі» ночі, ознайомитися з особливостями роботи університету.

Якщо Вас зацікавила можливість пройти Бізнес-практику у Nord Universitet (Норвегія) наступного літа або можливість навчання за спеціалізацією «Фінанси публічного сектору» та отримання подвійного диплому за подробицями звертайтеся на кафедру фінансів.