Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

1 червня 2018 р. на базі Запорізького національного університету було проведено фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з  екологічного та енергетичного менеджменту. Всього на конкурс було подано більше 60 наукових робіт із понад 30 закладів  вищої освіти України, у тому числі  і з кафедри екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Перемогу у конкурсі здобула аспірантка кафедри Копецька Юліана Олександрівна (науковий керівник професор Купалова Галина Іванівна). Вона  успішно презентувала проект  «Підвищення енергоефективності підприємств целюлозно-паперової галузі» та була нагороджена Дипломом I-го ступеню.

Студентка 1-го курсу магістратури освітньої програми «Екологічне підприємництво» кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Швиденко Вікторія Василівна (науковий керівник доцент Гончаренко Наталія Володимирівна) представила на конкурсі  проект  «Розвиток зеленого транспорту в Україні» і була відзначена  Грамотою учасника фінального етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту за творчий підхід, новаторські ідеї, підготовку і презентацію проекту, що сприяє сталому економічному зростанню, екологічній стійкості та відповідальному ставленню суспільства до навколишнього середовища.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ І БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ НАУКОВИХ ЗДОБУТКІВ!