Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / НАВЧАННЯ МАГІСТРА КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА У НІМЕЧЧИНІ

НАВЧАННЯ МАГІСТРА КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА У НІМЕЧЧИНІ

Важливою складовою навчального процесу на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка є стажування кращих студентів та аспірантів за кордоном. Українсько-німецька кафедра екологічного менеджменту та підприємництва має тісні наукові зв’язки з рядом німецьких підприємств, організацій, науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, провідне місце сере яких займає Технічний університет м. Кайзерслаутерн.

З 18 червня по 13 липня 2018 р. у Літній школі німецького університету пройшов навчання студент 1 курсу магістратури кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Андрій Іванов, який навчається за освітньою програмою «Екологічне підприємництво», спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». За результатами конкурсного відбору між студентами Літньої школи Андрію Іванову було призначено стипендію у розмірі 1000 євро.

Перевагою навчання у Літній школі стала можливість вільного вибору дисциплін для вивчення. Андрій Іванов обрав такі: впровадження технологій сталого розвитку, формування команди лідерів для адаптивних змін, управління сталим розвитком Африки. Лекційні та семінарські заняття проводили досвідчені викладачі з Німеччини та інших країн світу. Про успішні результати навчання магістра свідчить отриманий сертифікат із високими оцінками від викладачів Літньої школи.

Українсько-німецька кафедра екологічного менеджменту та підприємництва вітає Андрія Іванова з успішним закінченням навчання у Літній школі Технічного університету м. Кайзерслаутерн і бажає подальших успіхів у навчанні та науково-дослідній роботі!