Головна / Кафедра Фінансів / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ, ЯКЕ ВІДБУЛОСЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ, ЯКЕ ВІДБУЛОСЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

3 липня 2018 року у Верховній Раді України відбулося засідання круглого столу на тему: «Підвищення ефективності розслідувань злочинів, що пов’язані з захопленням майна підприємств, протидією законній господарській діяльності, як умова для побудови сприятливого бізнес-середовища в Україні». Ініціаторами проведення круглого столу виступили Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» та Юридична компанія «Dictum».

Мета зазначеного комунікативного заходу – привернути увагу влади, міжнародних організацій, громадянського суспільства до проблем, що пов’язані з неналежною ефективністю роботи правоохоронних органів у напрямку розслідування злочинів, пов’язаних із рейдерством та вплив цього чинника на бізнес-середовище України.

В роботі круглого столу взяв участь в якості спікера доктор економічних наук, професор кафедри фінансів економічного факультету Варналій Захарій Степанович, який виступив з доповіддю «Політика протидії рейдерству в Україні».

В засіданні круглого столу взяли участь та виступили: народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності В. Купрій, президент Громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» І. Єгоров, партнер Юридичної компанії «Dictum» Є. Мірошников, співробітники правоохоронних органів, правники, представники європейських консультативно-дорадчих органів, бізнес-спільноти.