ВИПУСК 2018

25 червня 2018 року відбулися урочисті збори з нагоди випуску студентів освітнього ступеню «Бакалавр» економічного факультету. Цьогоріч випускниками стали 507 студентів (468 денної та 39 заочної форми навчання) з різних куточків України, а також 35 іноземних студентів, які є представниками Азербайджану, Ірану, Туркменістану, Казахстану, Єгипту, Пакистану та інших країн.  Червоний диплом здобули 47 студентів.

До випускників із напутніми словами звернулася в.о. декана, професор Ігнатюк Анжела Іванівна. Від імені випускників 2018 року із вітальними словами виступив Богдан Якимчук, випускник напряму навчання  «Економічна кібернетика».

Наступного дня, 26 червня, стіни економічного факультету залишали магістри. Факультет у 2018 році випустив  270 випускників освітнього ступеня «Магістр», 14 іноземних студентів, які представляли Азербайджан, Туркменістан, Казахстан та інші країни. Диплом із відзнакою здобули 46 студентів.

З привітаннями до студентів звернувся Базилевич Віктор Дмитрович, декан економічного факультету (2003-2017 років), член-кореспондент Національної академії наук України, д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки (1995-2017 рр.).

Перед випускниками виступили в.о. декана економічного факультету, професор А.І. Ігнатюк, заступник декана з навчальної роботи, професор Р.В. Пікус. Від імені випускників присутніх вітали Споришева Таїсія, випускниця освітньої  програми «Економічна теорія та економічна політика», та Бабаєв Денис, випускник освітньої програми «Бізнес адміністрування», які подякували батькам та рідному факультету за безцінні знання та досвід, що вони здобули.

Дорогі випускники! Економічний факультет бажає вам великих творчих, наукових та професійних успіхів. Пам’ятайте, що двері нашого факультету завжди відкриті для вас, ви завжди можете розраховувати на підтримку! Пам’ятайте рідний університет і факультет! Бажаємо стрімкого кар’єрного зростання, невичерпної енергії та впевненості у власних силах!