Головна / Новини факультету / Тиждень економічного факультету 2018 року

Тиждень економічного факультету 2018 року

З 19 травня по 25 травня 2018 року з нагоди 74-ї річниці заснування Економічного факультету деканат, студентський парламент та профбюро студентів  факультету організували та провели насичений подіями тиждень святкування Дня народження економічного факультету.

19 травня, у День Європи, профбюро студентів організувало захід нового формату – EFCultureWeek, який включав:

– виставку фотографій присвячених Франції, зокрема були представлені роботи відомого французького фотографа Робера Дуано;

– проведення студентської конференція (студентами було розроблено авторський розмовник та адаптацію французької пісні, на основі яких проходило знайомство присутніх французькою мовою, та французьке караоке);

– турнір з настільних французьких ігор, зокрема таких як Кульбіто та Еластік;

– лекторій, присвячений історії Франції.

22 травня 2018 року відбулося урочисте засідання Вченої ради факультету, де були вручені подяки студентам, переможцям Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, міжнародних конкурсів та їх науковим керівникам.

Також 22 травня на економічному факультеті відбувся семінар для викладачів на тему «Оцінювання та планування оцінювання» (Assessment  and  Planning  of  Assessment). Семінар провів доктор Кейт Понд (Keith Pond), старший лектор з банківської справи та економіки і бувший заступник декана з навчальної роботи (2010-2017) школи бізнесу та економіки університету Лафбро (Loughborough University) Великобританія, який також є лектором університету Манчестера (University of Manchester). У роботі семінару взяли участь члени науково-методичної комісії факультету, викладачі, які викладають англійською мовою, учасники семінару молодих викладачів, кафедра іноземних мов.

23-го травня  студентський парламент факультету організував і провів День іноземного студента. На святковому ярмарку були представлені 15  країн:  Алжир, Грузія, Вірменія, Казахстан, Нігерія, Іспанія, Італія  – це далеко не весь перелік країн,представники яких навчаються на факультеті.  День іноземного студента – це не звичайний захід, а спосіб дізнатись більше цікавої інформації про різноманітність країн, представники яких навчаються на нашому факультеті. Викладачі та студенти проходили тести, перевіряючи свої знання щодо кожної з представлених країн, за що отримували смачні призи та подарунки.

24-го травня – «Ігротека» – день настільних ігор. Були представлені різноманітні, інтелектуальні ігри. Багато з них мають за мету розвивати навички економічних спеціальностей. Кожен бажаючий міг з користю відпочити та розважитись впродовж перерви. Студенти економічного мали змогу показати свої уміння, стати переможцями та отримати  призи.

Економісти, що проживають у студмістечку довели, що вони найбільш спортивні та дружні.  Спортивний марафон є тому підтвердження: проведення змагань з волейболу, тенісу, покеру та більярду. До змагань приєдналось багато студентів, які бажали провести свій вільний час весело та з користю для здоров`я.  Всі переможці отримали  нагороди. А саме: у волейбольному турнірі взяла першість команда «Економісти», у  змаганнях з тенісу посів 1 місце – Тимковський Андрій, переможцем у спортивний покер є Юрій Филипович, а в грі в більльярд – Андрій Тимовський, Андрій Малюта.

25 травня був проведений інтелектуальний квест “Економічна сова” серед студентів 1 курсу. Брали участь 8 команд. Призові місця здобули:

3 місце – команда ОП “Економіка підприємства” під назвою “Хáo”, у складі якої: Груленко Олег, Поліщук Аліна, Кунах Софія та Грищенко Анастасія.

2 місце – команда ОП “Міжнародна економіка”, 3 група, у складі якої: Заболотня Віталіна, Найденова Аліна, Шкиря Анастасія, Ялова Анастасія

1 місце – команда ОП”Фінанси і кредит”, 2 група, у складі якої: Ходаківська Юлія, Кіян Анна і Загороднюк Юлія.

25 травня на факультеті також відбулися:

  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна стратегія та політика реалізації європейського вектору розвитку України: концептуальні засади, виклики та протиріччя», яка організована Науково-дослідним сектором  «Центр економічних досліджень»;
  • Тренінг «Новації у сфері бухгалтерського обліку, фінансової звітності, оподаткування та аудиту» від представників компанії «Ernst & Young».

Висловлюємо щиру подяку всім, хто брав участь у цьому незабутньому святі! Тож це був дуже насичений тиждень, який довів дійсну величність економічного факультету!