Головна / Новини факультету / Семінар англійського фахівця

Семінар англійського фахівця

22 травня 2018 року на економічному факультеті відбувся семінар для викладачів на тему «Оцінювання та планування оцінювання»(Assessment and Planning of Assessment).
Семінар провів доктор Кейт Понд (Keith Pond), старший лектор з банківської справи та економіки і бувший заступник декана з навчальної роботи (2010-2017)  школи бізнесу та економіки університету Лафбро (Loughborough University) Великобританія, який також є лектором університету Манчестера (University of Manchester).
Він є також директором системи сертифікації онлайн курсів Європейської фундації розвитку менеджменту (European Foundation for Management Development), що здійснює акредитацію європейських і глобальних університетських бізнес-шкіл і програм з менеджменту та економіки.
Університету Лафбро зараз займає 7 місце в рейтингу британських університетів по версії Times.
В роботі семінару взяли участь члени науково-методичної комісії факультету, викладачі, які викладають англійською мовою, учасники семінару молодих викладачів, кафедра іноземних мов.
Семінар дав можливість отримати широку та системну інформацію про сучасні методи та практики оцінювання, органічно включав інтерактивні методи, практичні рекомендації.