Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Лекція доктора Романа Шеремети на економічному факультеті

Лекція доктора Романа Шеремети на економічному факультеті

За сприяння керівництва економічного факультету та кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка 14 травня 2018 року для студентів та викладачів була прочитана лекція доктора філософії з економіки, професора Школи менеджменту імені Уезерхеда Університету Кейс Вестерн Резерв (Weather head School of Management Case Western Reserve University), США Романа Шеремети на тему «Використання експериментів в економіці: сучасні тенденції».

На лекції одного з найбільш цитованих американських економістів українського походження, провідного фахівця з поведінкової та експериментальної економіки Романа Шеремети були репрезентовані сучасні методи та дослідні практики в зазначених наукових галузях. Значну увагу було приділено висвітленню сутності сучасної нейроекономіки та перспективам її подальшого розвитку. Лекція викликала велику зацікавленість у слухачів, свідченням чого стала значна кількість запитань, які надійшли від студентської аудиторії. Предметом жвавого обговорення стала низка актуальних і проблемних питань щодо кореляції вищої освіти та заробітної плати в ринковій економіці, взаємозв’язку світових релігій з рівнем добробуту різних країн світу, співвідношення раціональності та ірраціональності в поведінці економічних суб’єктів.

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки висловлює щиру подяку доктору Роману Шереметі за візит до економічного факультету та сподівається на подальшу плідну співпрацю!