Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Вітаємо доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Красоту О.В. з нагородженням нагрудним знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України!

Вітаємо доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Красоту О.В. з нагородженням нагрудним знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України!

За клопотанням Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного центру «Мала академія наук України», з метою відзначення науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність Міністерство освіти і науки України нагородило доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, Красоту Олену Вадимівну нагрудним знаком «Відмінник освіти».

Щиро вітаємо Олену Вадимівну з почесною нагородою та бажаємо їй творчої наснаги для подальшої роботи з обдарованою учнівською та студентською молоддю!