Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки / Лекція, присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності

Лекція, присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності

25 квітня 2018 року студенти та викладачі економічного факультету прослухали лекцію Керуючого партнера юридичної компанії «Чернобай та Партнери», члена Правління Асоціації адвокатів України Олега Валерійовича Чернобая на тему «Особливості захисту прав інтелектуальної власності в Україні». Лекція була організована кафедрою економічної теорії, макро- і мікроекономіки за сприяння ГО «Клуб інтелектуальної власності».

На лекції були висвітлені проблеми природи інтелектуальної власності, аналізу об’єктів інтелектуальної власності на патентну чистоту, колізій, що виникають у процесі набуття прав на об’єкти інтелектуальної власності в Україні. Значну зацікавленість у слухачів викликали питання боротьби із патентним тролінгом та брендрейдерством. У процесі дискусії обговорювалися питання судового захисту прав інтелектуальної власності та захисту бізнес-процесів як об’єктів інтелектуальної власності в Україні.

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки висловлює щиру подяку всім учасникам цього заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю з ними.