Головна / Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту / УЧАСТЬ СТУДЕНТКИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “БАНКІВСЬКА СПРАВА”

УЧАСТЬ СТУДЕНТКИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “БАНКІВСЬКА СПРАВА”

18-20 квітня 2018 року на базі Університету державної фіскальної служби України в м. Ірпінь проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Цього року в олімпіаді змагалися 44 студенти з 24 вищих навчальних закладів України.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка на даному заході представляла студентка 4 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Шолохова Ганна Олександрівна, яка за результатами 3-х турів отримала Диплом IV ступеня. Також подяку від Голови журі Олімпіади отримала к.е.н., доцент кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Тригуб Олена Володимирівна, яка брала участь у роботі апеляційної комісії Олімпіади.

Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту щиро вітає Шолохову Ганну з успішним виступом на Олімпіаді зі спеціальності «Банківська справа», дякує за працелюбність та жагу до знань, а також бажає цілеспрямованості, наполегливості, невичерпної енергії та удачі в підкоренні нових вершин!