Головна / Кафедра Фінансів / Переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

3-4 квітня 2018 року студентки 2 курс магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Карпич Анна (науковий керівник д.е.н., професор Лютий І.О.) та Крижановська Діана (науковий керівник д.е.н., професор Лютий І.О.) взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит», який був проведений в Київському національному торговельно-економічному університеті. На Конкурс надійшло 140 наукових робіт з провідних вищих навчальних закладів України. До другого туру Конкурсу галузева комісія відібрала 44 роботи (52 автора) з 32 вишів України.

За результатами захисту наукових робіт наші студенти отримали:

  • Карпич Анна (наукова робота на тему «Первинне розміщення монет (ІСО) для фінансування корпоративних секторів економіки України та Норвегії») – диплом І ступню,
  • Крижановська Діана (наукова робота на тему «Боргова політика України як чинник макроекономічного зростання (порівняльний аналіз державного боргу України та зарубіжних країн)») – диплом ІІІ ступеню.

Кафедра фінансів пишається своїми талановитими студентками та вітає їх з перемогами!