Головна / Новини факультету / Конференція «Шевченківська весна 2018. Економіка»

Конференція «Шевченківська весна 2018. Економіка»

27-30 березня на економічному факультеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Шевченківська весна 2018. Економіка».

Свої наукові здобутки представили 218 студентів, аспірантів та молодих вчених з 4 країн світу – Білорусії, Китаю, Польщі та України. На секційних засіданнях обговорювалися актуальні питання економічної теорії та економічної політики, міжнародної економіки, фінансів, банківської справи, страхування, бухгалтерського обліку, статистики, економіки підприємств, підприємництва, менеджменту та маркетингу.

В рамках конференції викладачі економічного факультету, к.е.н. Гура В.Л., к.е.н., доц. Версаль Н.І., к.е.н. Ігнатюк А.О., к.ф.-м.н., доц. Балан В.Г., провели лекції та поділилися з учасниками досвідом та результатами досліджень з сучасних проблем підприємництва, банківського сектору та економічного аналізу.

«Для себе відмітила значну практичну спрямованість конференції», – ділиться враженнями учасниця конференції Веромейчикова Ольга – «За один день я дізналася, як можна спробувати власні підприємницькі сили у Start-Up BusinessIncubator KNU, які є можливості пошуку партнерів в мережі EEN для виходу на європейський ринок, а також які реальні проблеми вирішує бізнес на прикладі кейсу студентів нашого факультету, які перемогли в конкурсі CFA у цьому році».

Урочисте вручення почесних дипломів та грамот учасникам конференції відбулося 30 березня.

У колонній залі КМДА була організована та проведена вечірка «EF OSCAR» для учасників конференції, гостей та студентів факультету. «Наша ідея полягала в тому, щоб кожен в цей вечір зміг відчути себе зіркою голівудської червоної доріжки», – каже голова Студентського Парламенту економічного факультету, студентка 2 к. маг. Таїсія Споришева. – «Крім того, нетворкінг – це важлива складова кожної конференції. Тому ми створили сприятливу атмосферу, щоб наші учасники відпочили та у неформальному спілкуванні налагодили нові професійні контакти».

Організаторами конференції виступили Студентський парламент економічного факультету на чолі з головою СПЕФ Таїсією Споришевою, НТСА економічного факультету за підтримки в.о. декана економічного факультету, д.е.н., проф. Ігнатюк А.І., відповідального за наукову роботу економічного факультету д.е.н., доц. Вітренка А.О. та відповідальної за виховну роботу факультету к.ф.-м.н., доц. Анісімової Л.А.