Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ПІДПРИЄМНИЦТВО»

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ПІДПРИЄМНИЦТВО»

22 березня 2018 року  студентка 2-го курсу магістратури освітньої програми «Екологічне підприємництво» спеціальність  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Цісельська Юлія (науковий керівник к.е.н., доцент Гончаренко Наталія Володимирівна) перемогла у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво», який був проведений у Житомирському державному технологічному університеті. Всього на конкурс було подано більше 100 наукових робіт. У другому турі Конкурсу наукові роботи представили 33 студенти із 30 вищих навчальних закладів України.

Цісельська Юлія успішно презентувала наукову роботу на тему «Екологічне підприємництво як складова сталого розвитку аграрного сектору України» та отримала Диплом I-го ступеню.

Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва пишається своїми талановитими студентами та вітає Юлію ті її наукового керівника доцента Гончаренко Наталію Володимирівну із заслуженою перемогою!