Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Воркшоп «Розвиток загальних та економічних академічних навичок і компетенцій»

Воркшоп «Розвиток загальних та економічних академічних навичок і компетенцій»

20 березня 2018 року за сприяння кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки на економічному факультетів відбувся воркшоп «Розвиток загальних та економічних академічних навичок і компетенцій» координатора магістерських програм Школи бізнесу Університету Бат Спа (Великобританія), доктора економіки, асоційованого професора Поморіної Інни та керівника освітньої програми «Міжнародний бізнес» Школи бізнесу Університету Бат Спа (Великобританія), доктора економіки, старшого лектора Лу Лі. Активну участь у проведенні воркшопу взяли студенти та викладачі економічного факультету, а також учасники заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 н.р. зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам творчої «майстерні» за цікавий, емоційно насичений, змістовний воркшоп та чекаємо нових зустрічей!