Головна / Кафедра Підприємництва / Участь представників кафедри підприємництва у першій в Україні конференції з експортного контролю товарів подвійного використання

Участь представників кафедри підприємництва у першій в Україні конференції з експортного контролю товарів подвійного використання

14 – 15 березня 2018 р. завідувач кафедри підприємництва, д.е.н., професор Мазур Ірина Іванівна та асистент кафедри підприємництва, к.е.н. Гура Вікторія Леонідівна взяли участь у конференції «Експортний контроль товарів і технологій подвійного використання в країнах ГУАМ», яка проходила у м. Києві.
На конференції були присутні науковці та державні службовці з Грузії, України, Азербайджану та Молдови, а також міжнародні експерти з США, Бельгії, Великобританії, Аргентини, Німеччини, Італії з питань національної безпеки щодо нерозповсюдження біологічних, хімічних, радіологічних та ядерних товарів і технологій.
Організатором конференції виступила організація УНТЦ (STCU) – Український науково-технологічний центр.
Під час конференції обговорювалися важливі питання щодо національної безпеки та формування культури відповідального ставлення до товарів подвійного використання.
Кафедра підприємництва планує подальше співробітництво з УНТЦ (STCU) в освітній сфері.