Головна / Кафедра Іноземних Мов / Майстер-класи викладачів кафедри іноземних мов на тренінгах Британської Ради у Львові

Майстер-класи викладачів кафедри іноземних мов на тренінгах Британської Ради у Львові

У  лютому та березні 2018 року Британська Рада провела у Львові тижневі Школи професійної майстерності для викладачів англійської мови з 30 університетів України.

Викладачі кафедри іноземних мов економічного факультету Ірина Діденко, і кандидат філологічних наук Анастасія Сизенко є сертифікованими Британською Радою тренерами з англійської мови для університетських викладачів англійської мови. Вони були запрошені цією організацією до Львова для викладання на заняттях зимової та весняної шкіл професійної майстерності.

Наші колеги успішно провели цикли тренінгів з методики викладання англійської мови професійного спрямування (ESP), специфіки викладання мовних аспектів у курсі ESP, особливостей оцінювання знань та умінь студентів, аналізу та відбору матеріалів для розробки курсу ESP й можливостей професійного удосконалення викладачів англійської мови в Україні.

Викладач кафедри кандидат філологічних наук Олена Філатова стала слухачем весняної школи професійної майстерності від Британської Ради, під час якої опановувала другий блок курсу, де ознайомлювалась з методикою викладання граматики, лексики та функціональної мови в курсі «Англійська мова професійного спрямування», а також з особливостями розвитку у студентів навичок говоріння, слухання, читання та письма. Зараз викладач готується до проведення серії презентацій і тренінгових семінарів для колег кафедри іноземних мов.