Головна / Кафедра Підприємництва / Міжнародне наукове стажування в Економічному університеті м.Кракова (Польща)

Міжнародне наукове стажування в Економічному університеті м.Кракова (Польща)

З 12 лютого по 2 березня 2018 року к.е.н., асистент кафедри підприємництва Кот Л.Л. проходила наукове стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів в Економічному університеті м.Кракова на тему «Інноваційні методи викладання».

Метою стажування є підвищення власного рівня теоретичної та практичної підготовки як науково-педагогічного працівника, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Економічний університет у м. Краків – державний економічний університет Польщі, акредитований Міністерством науки і вищої освіти, був заснований в 1925 р.. Він належить до найкращих економічних ВУЗів Польщі та представляє собою великий науково-дослідницький та освітній центр. Тут навчається більше 21 000 студентів з 40 різних країн світу. Крім навчання польською мовою, в університеті ведеться навчання англійською.

Під час стажування слухала лекції, брала участь у виконанні практичних завдань,  взяла участь у науково-практичному  семінарі «Public Sector in Ukraine and in Poland: Main Challenges», виступила  з доповіддю на тему: «State aid as effective mechanism of state regulation and support of small and medium entrepreneurship».

Наукове стажування сприяло встановленню контактів з колегами з інших ВУЗів України та Економічного університету у м. Краків.