Головна / Кафедра Фінансів / Наукове стажування викладачів КНУ імені Тараса Шевченка в Університеті Мангейму (Німеччина)

Наукове стажування викладачів КНУ імені Тараса Шевченка в Університеті Мангейму (Німеччина)

У січні 2018 року в рамках грантової угоди науковці КНУ імені Тараса Шевченка у складі  проектної групи до якої ввійшли д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів Лютий І.О.; к.е.н., доц. Любкіна О.В.; к.е.н. Онопко М.О.; к.е.н. Підчоса О.В.; к.е.н. Погрібна Н.В. та к.е.н. Шкрабалюк Ю.О. були запрошені колегами з Університету Мангейму (Universität Mannheim, Німеччина) на науковий семінар і наукове стажування.

Вчені КНУ імені Тараса Шевченка презентували результати власних досліджень в межах проблематики проекту. За результатами проходження програми стажування “Трасфер технологій у постсоціалістичних економіках” (Technology Transfer in Post-Socialist Economies) в Університеті Мангейму всі учасники проектної групи отримали сертифікати.

Крім цього, було взято участь у ряді семінарів та презентацій, що проводилися представниками бізнес-інкубаторів та стартапів різної спеціалізації з метою дослідження системи підтримки інноваційної діяльності в регіоні Райн-Неккар. Також було здійснено візит до штаб-квартири та заводу транснаціональної корпорації BASF (м. Людвігсхафен, Німеччина), в рамках якого пройшло ознайомлення з історією та сучасним станом роботи підприємства, технологічними процесами та інноваційною діяльністю підприємства.

В межах візиту делегації КНУ імені Тараса Шевченка була надана унікальна можливість здійснити візит до Ради Європи (Council of Europe) (м. Страсбург, Франція). Під час перебування у Раді Європи було проведено багатосторонній робочий семінар “Основи, проблеми та перспективи функціонування Ради Європи” та надана можливість бути присутніми під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи, де в цей час обговорювалися окремі питання шодо співпраці України та ЄС.

Важливим результатом проекту стали створені особисті контакти між науковцями університетів Мангейму та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що сприятимуть розвитку взаємовигідного науково-дослідного співробітництва і зростанню академічної репутації КНУ імені Тараса Шевченка у європейському освітньому та науковому просторі.