Головна / Кафедра Підприємництва / Відрядження до Норвегії асистента кафедри підприємництва, к.е.н. Гури Вікторії Леонідівни

Відрядження до Норвегії асистента кафедри підприємництва, к.е.н. Гури Вікторії Леонідівни

З 13 по 20 січня 2018 року Гура В.Л. була у відрядженні в Норвегії, де проводила наукове дослідження та підвищувала педагогічну майстерність.

Наукова робота проходила в Інституті Доктора Яна-Урбана Сандала, де з грудня 2015 року Гура В.Л. навчається у докторантурі та досліджує соціальне підприємництво.

Згідно плану навчання у докторантурі в цей візит було написано статтю, яку присвячено науковому походженню соціального підприємництва. Також прослухано лекції професора Яна-Урбана Сандала щодо впливу демократії на розвиток соціального підприємництва.

Під час перебування у Норвегії обговорено напрями подальшої співпраці кафедри підприємництва з Інститутом Доктора Яна-Урбана Сандала. У найближчих планах на листопад 2018 року заплановано:

  1. Курс лекцій Школи Соціального підприємця IBS на економічному факультеті.
  2. Проведення II Міжнародної науково-практичної конференції «Мале та середнє підприємництво: проблеми і перспективи розвитку в Україні» та Саміту з проблем Соціального підприємництва (15 – 16 листопада 2018 року).