Головна / Кафедра Економіки Підприємства / ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Економіка підприємства”

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Економіка підприємства”

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 р. на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з   25 по 27 квітня 2018 р. відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)». Для участі в Олімпіаді запрошуються студенти IV курсу бакалаврату, а також 1-го і 2-го року магістратури (напряму підготовки) «Економіка підприємства» – переможці І етапу олімпіади. Максимальна кількість учасників від кожного ВНЗ складає дві особи.

Конкурсні завдання передбачають наявність у студентів знань у межах нормативних дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства». Учасникам буде запропоновано тести та завдання з дисциплін: «Економіка підприємства», «Потенціал і розвиток підприємства», «Стратегія підприємства», «Планування і контроль на підприємстві», «Проектний аналіз», «Економіка праці й соціально-трудові відносини», «Організація виробництва», «Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків».

Оргкомітет запрошує до співпраці. Для формування банку конкурсних завдань кожний ВНЗ, який бере участь в олімпіаді, може надіслати на адресу оргкомітету олімпіади свої варіанти задач та алгоритми їх розв’язання (до 1 березня 2018 р.).

Програмою олімпіади передбачено:

25 квітня 2018 р.: заїзд, реєстрація та поселення учасників.

26 квітня 2018 р.: проведення теоретичного та практичного турів Олімпіади.

27 квітня 2018 р.: о 9.00 оприлюднення результатів; робота апеляційної комісії з 9.00 до 10.00; підбиття підсумків і нагородження переможців з 12.00; екскурсійна програма з 13.00 та від’їзд учасників.

Реєстрація учасників – 25 квітня 2018 р. з 9.00 до 18.00 у фойє першого поверху економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90а.  Проїзд від залізничного вокзалу – метрополітеном до станції метро «Васильківська» і далі маршрутними таксі (одна зупинка, «вул. Ломоносова»). Від’їзд учасників – 27 квітня 2018 р.

Переможці олімпіади затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України.

Учасники олімпіади повинні мати при собі студентські квитки, паспорти, посвідчення про відрядження. Для учасників та керівників команд під час проведення олімпіади бронюються місця для проживання. Просимо всіх учасників заздалегідь повідомити про свої наміри щодо проживання.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, у яких навчаються учасники олімпіади. Квитки на зворотну дорогу учасники мають придбати самостійно.

Анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади просимо надсилати до 1 березня 2018 р. електронною поштою olimpiada_ep@ukr.net та поштою на адресу оргкомітету: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90а, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний факультет, оргкомітет олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічно діяльності)».

Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2018 року, оргкомітетом розглядатися не будуть. Після отримання заявки електронною поштою на Вашу адресу буде вислано підтвердження. Друкований варіант анкети ОБОВ’ЯЗКОВО мати при собі на момент реєстрації учасників олімпіади (форма анкети додається).

До уваги студентів-учасників! Прохання мати з собою калькулятор для проведення розрахунків (використання мобільних телефонів – заборонено).

Для ефективної організації олімпіади просимо всі ВНЗ, що мають намір брати участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)», до 5 березня 2018 р. повідомити прізвище та контактний телефон відповідальної особи від ВНЗ.

Більш детально умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладено на сайті економічного факультету: www.econom.univ.kiev.ua

Довідки за телефонами:  (044) 2590147, (098) 6339873 – кафедра економіки підприємства.

Анкета
Наказ
Інформаційний лист_ЕП_2018_розширений