Головна / Research / Scientific competitions / All-Ukrainian Competition for Students’ Research Papers “Economic Analytics and Statistics” / ІІ тур ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУД. НАУКОВИХ РОБІТ «ЕКОНОМІЧНА АНАЛІТИКА ТА СТАТИСТИКА»

ІІ тур ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУД. НАУКОВИХ РОБІТ «ЕКОНОМІЧНА АНАЛІТИКА ТА СТАТИСТИКА»

Результати

ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика»

у 2020/2021 навчальному році

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» та наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 11.02.2021 р. № 70-32 «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика» у 2020/2021 навчальному році» на базі економічного факультету, упродовж 17.02-17.03.2021 року відбувся перший етап ІІ туру Конкурсу.

II тур Конкурсу проводиться з дотриманням законодавства у частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра за галузями знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

На Конкурс надійшло 36 студентських наукових робіт від 22 ЗВО України. До складу галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика» у 2020/2021 н.р., яку сформовано за поданнями ЗВО і затверджено наказом ректора Університету від 11.02.2021 р. № 70-32, увійшли 9 провідних науково-педагогічних працівників з 6 ЗВО.

Рецензування кожної роботи проводилося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії за 100 бальною шкалою із наступним виведенням середнього балу (максимум 100 балів). За результатами рецензування та перевірки конкурсних наукових робіт на академічний плагіат сформовано рейтинговий список студентських наукових робіт (табл. 1)

На основі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією претендентами на перемогу визначено авторів 9 студентських робіт, що посіли 1-9 місця в рейтингу.

Остаточне рішення про визначення претендентів на перемогу у Конкурсі галузева конкурсна комісія Університету приймає після завершення терміну розгляду апеляцій. Заяву щодо необ’єктивної оцінки наукової роботи можна подати у письмовій формі апеляційній комісії упродовж п’яти календарних днів після оприлюднення рейтингового списку і надіслати на електронну адресу оргкомітету Конкурсу: kaf_stat@ukr.net. Апеляційна комісія протягом трьох робочих днів з дня надходження заяви ухвалює рішення та надає його заявникові.

Шановні учасники, претенденти на перемогу у Конкурсі!

Запрошуємо вас і ваших наукових керівників взяти участь у підсумковій науково-практичній конференції в рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика», яка відбудеться 22 квітня 2021 року онлайн у режимі відеоконференції у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де Вам необхідно буде зробити наукову доповідь (до 10 хв.) із презентацією та у процесі дискусії захистити результати своєї роботи.

Програма Конференції додається.

Підключитися до конференції Zoom ви зможете за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/81529104187?pwd=eGpueHVUenNkVUhpbEpmQktTYllGdz09

Ідентификатор конференції: 815 2910 4187

Код доступу: 0001

 

За результатами підсумкової науково-практичної конференції, галузевою конкурсноюкомісією Конкурсу визнано переможцями 10 авторів  студентських робіт (табл. 2), якіпосіли 1-9 місця у рейтингу. Автори студентських наукових робіт нагороджено дипломами: І ступеня – до 20% (2 автори), ІІ ступеня – до 30% (3 автори), ІІІ ступеня – до 50% (5 авторів).

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика» та їхніх наукових керівників і зичимо творчого натхнення та подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі!

Дипломи авторів-переможців буде розіслано поштою.

Сертифікати учасникам, грамоти та відзнаки наукових керівників авторів-переможців будуть надіслані на електронну адресу.