Головна / Research / Scientific competitions / All-Ukrainian Competition for Students’ Research Papers “Economic Analytics and Statistics”

All-Ukrainian Competition for Students’ Research Papers “Economic Analytics and Statistics”

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ЕКОНОМІЧНА АНАЛІТИКА ТА СТАТИСТИКА»
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт згалузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2020/2021 навчальному році
Термін подання наукових робіт студентів (не більше трьох наукових робіт від ВНЗ) для участі у II турі конкурсу – до 15.02.2021 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).
 
Подивитись детальну інформацію про конкурс
1) Положення
2) Наказ МОН
3) Інформаційний лист.
4) Наказ КНУШ
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2019/2020 н.р.

Термін подання наукових робіт студентів (не більше трьох наукових робіт від ВНЗ) для участі у II турі конкурсу – до 15.02.2020 року.

Подивитись детальну інформацію про конкурс

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2018/2019 н.р.

Термін подання наукових робіт студентів (не більше трьох наукових робіт від ВНЗ) для участі у II турі конкурсу – до 10.02.2019 року.

Подивитись детальну інформацію про конкурс