Головна / Кафедра Економічної Кібернетики, Новини факультету / МОБІЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧА ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В МОРАВІЇ (ВИКЛАДАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ)

МОБІЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧА ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В МОРАВІЇ (ВИКЛАДАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ)

24-30 червня 2018 року доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Ставицький А.В. відвідав Університет Масарика, м. Брно, Чехія за підтримки Еразмус + програми. Університет Масарика (чеськ. Masarykova univerzita, в 1960-1990 роках діяв під назвою Університет ім. Яна Євангеліста Пуркине) був заснований в 1919 році, розташовується в Брно та включає в себе 9 факультетів. За кількістю студентів в акредитованих програмах навчання університет посідає друге місце в Чеській республіці. Університет входить до асоціації університетів Європи «Утрехтска мережа».

Основна мета стажування полягала у викладанні лекцій з курсу «Економетрика» в рамках проекту Erasmus+ KA107. Крім цього, була надана можливість для ознайомлення з інфраструктурою університету, можливостями спільного викладання курсів.

В рамках візиту відбулися робочі зустрічі із деканом та заступниками декана економічного факультету університету для обговорення практичної реалізації можливостей співробітництва та започаткування програми подвійного диплому. Доц. Ставицький А.В. був запрошений на захист докторської дисертації та провів робочий семінар з докторанатми факультету щодо питань адекватного використання методів економетричного аналізу в їх дослідженнях.

Культурна програма візиту передбачала ознайомлення з історією університету, здобутками його науковців в економічній науці, екскурсію по м. Брно.